• Tel: +90 (312) 278 48 15
    info@tumpet.com.tr

KURUMSAL

Firmamız ilk olarak 1985 yılında petrol ürünleri akaryakıt ve lpg teçhizatları olarak hizmete başlamıştır. Amaç ve konu çerçevesinde lpg dispanserleri ve akaryakıt dispanserleri imalatı, bakım onarımı ve ölçüm kalibrasyon işlerini yürütmüştür. Alanında en iyi yolda ilerlemek üzere yola çıkan şirketimiz. yurt dışı MID belgeleri ve yurt içi Türk standartları enstitüsü başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluşlardan belgelerini eksiksiz olarak tamamlamıştır.

Alanında en iyi imalat ve hizmeti sunmak için çabalayan şirketimiz, 2013 yılında Bilim Sanayi Ve Teknoloji bakanlığının, metroloji ve standardizasyon genel müdürlüğü tarafından verilen tartı aletleri ve taksimetre konulu eğitimlerine katılmış. Ve her iki alanda Yetkili muayene servisi olmaya hak kazanmıştır. 2014 yılı itibari ile tartı aletleri yönetmeliği çerçevesinde otomatik olan ve otomatik olmayan terazileri en kaliteli şekilde muayene ve damgalama işlemleri yürütmeye başlamaktayız.

Biz TÜMPET ULUSLAR ARASI BELGELENDİRME METROLOJİ AKARYAKIT LPG LTD ŞTİ olarak 1985 yılından bu yana istikrarlı ve emin adımlarla büyüyerek ilerlememizi sürdürdük ve bundan sonra aynı istikrar çerçevesi içerisinde ilerlememize devam edeceğiz.

Gücümüzü taviz vermediğimiz disiplinimiz ve vazgeçmeyeceğimiz istikrarımızdan almaktayız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

TÜMPET Kalite Yönetim Sistemi’nin amacı, sunulan muayene ve kalibrasyon hizmetlerinin doğruluğunun, müşteri ile mutabık kalınan, uygunluk beyanlarının risk seviyelerinin ilgili yasal şartlara uygunluğu ve güvenilirliğinin sürekliliğini sağlamaktır. 

Hizmet verirken iyi bir mesleki ve teknik uygulama ile bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerine bağlı kalacağımız taahhüt ederiz.

Üst yönetim, muayene hizmetlerinde TS EN ISO/IEC 17020, kalibrasyon hizmetlerinde TS EN ISO/IEC 17025 Standardlarının şartlarına uymayı ve kalite yönetim sisteminin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi için sorumluluğunu yerine getireceğini taahhüt eder. 

Bu amaç ve hedefler doğrultusunda tüm personelin kalite donümantasyonunu öğrenmelerini ve kendi işlerine uygulamalarını sağlamak için gerekli politika ve prosedürlere sahiptir. 

Muharrem ULU
Şirket Müdürü

YÜKÜMLÜLÜK ve TARAFSIZLIK BEYANI

TÜMPET Kalite Yönetim Sistemi’nin temelini TS EN ISO/IEC 17020 ve 17025 standardlarında yer alan şartlar oluşturur.

TÜMPET’in, bu standarların ve ilgili yasal mevzuatların şartlarını sağlamak, etkinliğini kontrol etmek ve sürekli iyileştirmek için gerekli kaynakları sağlayacağını, muayene ve kalibrasyon faaliyetlerine katılan personelinin görev ve sorumluluklarını KEK’ de belirtilen kalite politika ve prosedürlerine uygun olarak bağımsız, tarafsız ve maddi-manevi tüm iç ve dış baskılardan uzak gerçekleştireceğini taahhüt ederim.

GİZLİLİK BEYANI

Müşterilerimize muayene ve kalibrasyon hizmetleri sunarken doğal olarak bir takım ticari ve teknik bilgilerine sahip olmaktayız. Müşterilerimize tarafımızdan verilmekte olan hizmetlerin doğal sonucu olan bu bilgilerin güvenliği bizim için son derece önem arz etmektedir.

TÜMPET olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşteri bilgileri konusunda izlediğimiz ilkeleri Gizlilik Politikamızda özetliyor ve gelecekte de bu ilkelerden ödün vermeyeceğimizi taahhüt ediyoruz:

  1. Müşterilerimiz hakkında edindiğimiz, rakipleri tarafından bilindiğinde, rakiplerine ticari avantaj sağlayacak veya kötüye kullanılabilecek bilgileri mümkün olan en üst seviyede gizlilikle koruyacağız,
  2. Müşterilerimizden gerekli bilgileri talep ederken muayene ve kalibrasyon hizmetini sunabilmemizi sağlayacak asgari bilgiden daha fazlasının toplanılmamasına özen göstereceğiz.
  3. Sahip olduğumuz müşteri bilgilerine, bu bilgileri kullanma yetkisine sahip elemanlar dışında kimsenin erişmesine izin vermeyeceğiz.
  4. Müşterilerimizle ilgili destek hizmet almak için taşeron kuruluşlarla çalışmamız söz konusu olduğunda müşterimizin bu konudaki onayını alacak, bu kuruluşlarında gizlilik politikamıza uymalarını isteyecek ve onları bu konuda denetleyeceğiz.

Muharrem ULU
Şirket Müdürü